کتاب بچه های خاص خانم پریگرین

اثر رنسام ریگز از انتشارات پیدایش - مترجم: پیمان اسماعیلیان-برترین رمان های ادبیات نوجوان

یک جزیره مرموز. یتیم خانه رها شده مجموعه عجیب و غریب از عکس های بسیار کنجکاو. این همه منتظر است تا در خانم Peregrines خانه برای کودکان عجیب و غریب کشف شود، یک رمان فراموش نشدنی که داستان و عکاسی را در یک تجربه خواندن هیجان آمیز ترکیب می کند. همانطور که داستان ما باز می شود، یک فاجعه خانوادگی وحشتناکی، یعقوب 16 ساله را که در جزیره دور افتاده در ساحل ولز زندگی می کند، پیدا می کند و در آن خرابه هایی از خانم Peregrines Home برای کودکان عجیب و غریب را می بیند. همانطور که یعقوب کاوش اتاق خواب و راهرو های رها شده خود را می بیند، معلوم می شود که کودکان بیش از حد عجیب و غریب بودند. ممکن است خطرناک باشند. یک فانتزی ستون فقراتی که با تصاویر عجیب و غریب غریب نشان داده می شود، خانم Peregrines Home برای کودکان عجیب و غریب، بزرگسالان، نوجوانان و هر کسی که در سایه ها یک ماجراجویی را دوست دارد لذت خواهد برد.


خرید کتاب بچه های خاص خانم پریگرین
جستجوی کتاب بچه های خاص خانم پریگرین در گودریدز

معرفی کتاب بچه های خاص خانم پریگرین از نگاه کاربران
خانم Peregrineâ € ™ ثانیه مدرسه برای کودکان عجیب و غریب هیچ داستان ترسناک است. این دقیقا به همین دلیل من تصمیم به دادن این کتاب بروید. ترسناک سبک ژنرال من نیست. برای من نشان می دهد که لرد ولدمورت برای دانش آموزان هاگوارتز نمایندگی دارد: کابوس های نامحدود. بنابراین زمانی که خواندن این پرفروش را از چیزهای کور مضحک پاک می کردم، نمی توانستم شادتر شوم. هیچ فریبنده و بی رحمانه، فضای شومیز. هنگامی که شما کمی از آن حس می کنید، 1- هرگز طول نمی کشد تا طولانی و 2- آن احساس می کند که مجبور است که آن را به پایان می رسد کسل کننده است. مايلم اين را بگويم، اما Ransom Riggs احتمالا بايد با مهارتهاي خود براي خوانندگان وحشتناک کار کند، اگر اين کاري است که او ميخواهد با ما انجام دهد. اما من يک دختر خوشگل بود که اين را خوانده بود و کاملا عاشق آن بود فرزندان. مطمئنا، آنها گاهی اوقات اقدامات وحشتناکی انجام می دهند، اما بسیار نادر است. آنها بیشتر شبیه سوپراستارها نسبت به وحشت هستند که معجزه می کنند و ذهن شما را می گیرند. من واقعا از آنها دلسرد شدم. آنها توسط خانم Peregrine به اعدام محکوم می شوند تا در همان روز به طور مداوم در یک حلقه زمان زنده بمانند. بدن آنها سالم نیست، حتی اگر از لحاظ روانی احساس پیری و بالغتری داشته باشند. آنها هجده ساله با بدن کودکان هستند. با این حال، آنها به سرپرست خود گوش می دهند و نمی توانند این دوران زمانی را ایجاد کنند که آنها را از جهان خارج از خطرناک خارج کند، در طول جنگ جهانی دوم. اما پس از آن یعقوب از آینده آینده می آید و با شگفتی های قرن 21st اما چه کسی این مرد جوان است که قادر به سفر در زمان است و پدربزرگش تحت شرایط مرموز فوت کرد؟ یعقوب ادعا می کند که در مورد او هیچ چیز عجیب و غریب نیست، اما اگر وجود دارد، این همه به نظر می رسد بسیار جذاب و بر خلاف هر کتاب بزرگسالان جوان شما قبل از خواندن. اما اینطور نیست. این دشوار است، رمز و راز برای مدت طولانی نیست، عاشقانه ارزش دارد و کاملا قطعی نیست. یعقوب می رود از یک مکان به دیگری - از A به B و B به A - و آن بسیار تکراری است. من مانند تصاویر، که ظاهرا واقعی هستند و به سختی اصلاح شده است. من فکر کردم که توصیف شخصیت ها را به خوبی نشان می دهد و به شما چیزی برای فکر کردن درباره ی شما داد. به غیر از این، یعقوب شخصیت مناسبی است و روایت او به اندازه کافی سرگرم کننده است. من نمی توانم بگویم که آن را خسته کننده است، اما قطعا این چیزی نیست که من از یک پرفروش با چنین فرض کنجکاو انتظار داشتم. عاقبت را بخوانید، زیرا پایان دادن نوبت جدیدی است که من را شگفت زده کرد. عالی، اما نه قابل خواندن.BD | وبلاگ | یوتیوب | توییتر | نمایش مشخصات عمومی | Google+ | Bloglovinâ € ™

مشاهده لینک اصلی
2.5 ستاره آیا شما تا به حال در آن بازی که در آن یک نفر شروع به یک داستان و متوقف میانه جمله و شخص بعدی در دایره را انتخاب کنید داستان؟ چطوری خواندن این کتاب را احساس کرد، فقط به جای پریدن از شخص مجزا به فرد، آن را از عکس مجزا به عکس بر می دارد. به خاطر اینکه شروع به کار فوق العاده ای داشت. من دوست داشتم نوشتن، راه طنز آمیز از Riggs با توصیف، و عکس های قدیمی سگ مدرن لمس خوب بود. من به خصوص دوست داشتن یک پسر یتیم یتیم را پنهان کرد، نه از نازی ها، بلکه از هیولاها، زیرا او عجیب و غریب بود. فوق العاده است. اما پس از آن یعقوب در جستجوی این کودکان عجیب و غریب قرار گرفت و این داستان توضیحات ضعیفی از این عکس های قدیمی و نادیده گرفته شد. من آنها را باور نمی کردم با تمام دوران جنگ جهانی دوم، من نمی توانستم کمک کنم، اما فکر کردم همه مصنوعات یهودی از دست رفته به افرادی که به آنها تعلق ندارند و کسانی که سزاوار آن بودند و نمی توانستند به ایجاد همبستگی کمک کنند. در مورد داستان واقعی این عکس ها چیست؟ این افراد و خویشاوندان از دست رفته خود چه فکر می کنند که ریگز از تصاویر فوری استفاده می کند که هرگز نباید عمومی باشد؟ شاید اگر ریگز به یک داستان فوق العاده گفته بود، نمی توانستم کمک کنم، اما معتقدم و دوست دارم فکر نکنم زندگی واقعی از دست رفته در ارتباط با تصاویر داشته باشد، اما اینطور نیست، من فکر نمی کردم داستان او آنها را توجیه کند. برخی از مسائل دیگر من: گاهی اوقات ریگس به شدت بر روی عکس ها تأکید می کند و نمیتواند تصاویر کافی را ارائه کند. همانند Emma، عکس های خود، یکی بیش از حد قدیمی و یکی خیلی جوان است، هیچ چیز مانند هر یک از دیگر نگاه نمی کند. هیچ توضیحی نوشته شده در مورد او وجود ندارد جز او داغ بود، اما با یکی از عکس های در سایه و دیگر سر او تبدیل (که نه از @ hot @ بود)، من نمی توانم او را تجسم.من همچنین فکر نمی کنم حلقه بود خیلی خوب توضیح داد من کاملا به دنبال چگونگی و هنگامی که حلقه هر روز دوباره راه اندازی شد و آنچه که دقیقا با هواپیما جت هواپیما در شب اتفاق می افتد. برای مدت طولانی فکر کردم که آیا زمان درون حلقه زمان خارج از آن را تحت تاثیر قرار می دهد یا خیر، و من پرسش از اینکه چطور باید یک حلقه را از حلقه به حلقه برداریم اگر حلقه ها به یک دوره 24 ساعته برسد. من می توانستم توضیح بیشتری در مورد چشمه ها و توخالی ها نیز داشته باشم. من فکر می کنم این داستان را بدون عکس به عنوان عذر خواهی برای آن دوست داشته باشم. ريگز بعنوان نويسنده استعدادي دارد و نميتوانم مخالف دوباره خواندن آن باشم، اما اگر اين کار را با عواقب دنبال کند، احتمالا آن را بررسي خواهم کرد.

مشاهده لینک اصلی
خواندن عجیب و غریب در واقع!\nاین اولین کتابی است که در سه گانه همان نام از عنوان این کتاب بسیار است. PECULIAR X-MENICAL ما به پاهای ما اعتقاد داریم تا زمانی که قیمت اعتقاد آنها بالا باشد.\nاین یک کتاب بود که برای تبدیل شدن به آن مشکل بود، زیرا باعث تحقق برخی احساسات متناقض شد. من مفهوم ایجاد یک \"جهان جدید\" را در دورانی یافتم که در آن به نظر می رسید که در همه جا مورد بررسی قرار گرفته است، همراه با چنین منحصر به فرد (برای گفتن â € œparticularsâ €) شخصیت. با این حال، آن چیزی بود که در این داستان اتفاق افتاده بود، تا زمانی که اوج نهایی آن نباشد، جایی که حتی آنجا، شما در یک کلیسای بزرگ باقی مانده است، بنابراین عدم تعطیلی واقعی در کتاب ناامید کننده است. من می توانم این را بفهمم یک کتاب سه گانه، بنابراین ما نمی توانیم در کتاب اول بطور قطعی تعطیل کنیم، با این حال، کتاب را در یک cliffhanger ترک می کنیم، همیشه شما را بی ثباتی می کند. همچنین، همانطور که من گفتم، این کتاب فاقد عمل است و در حالی که شما آن را در اوج نهایی کتاب، این چیزی است که شما می توانید به عنوان چیزی که شدید می گویند، که شما ممکن است با چنین شخصیت های خاص، در هر دو طرف خوب و شرط انتظار داشته باشید.با این حال، من هنوز از سطح تخیل، تکامل شخصیت به طور کامل â € œpeculiarâ € شکستن مرزهای منطق یا عقل سلیم، که من از بسیاری از لذت بردن از، از آنجا که زندگی واقعی خود را محدود است توسط منطق و عقل سلیم بدون هیچ گونه درمان، اما اگر شما فانتزی خواندن، شما می خواهید به ذهن شما آسیب می زند و مطمئنا شخصیتی با â ویژگی های € œpeculiarâ €، بنابراین حیرت انگیز، به طرز شگفت انگیزی است که شما باید از مغز این نویسنده به فراموشی سپرد. با شکستن این واقعیت وحشتناک از زمان ما که با مدار اطراف آن، هیچ جایگاهی در جهان وجود ندارد ناشناخته است، بنابراین پیدا کردن دوباره مکان های جدید برای کشف، این درمان فوق العاده است. و البته از عکس های شما! عجیب و غریب، عجیب و غریب، شبح وحشی، شما هرگز نمی دانید آنچه شما می خواهید پیدا کنید در عکس بعدی! اگر ما همیشه در ابتدا همه چیز را درست درک کنیم، زندگی حیاتی و بی رحمانه ای خواهد بود.\nبنابراین، در حالی که انتظار میرفت تجربهی بالاتری در خواندن در این کتاب اول داشته باشم، این سریال قبلا ثابت کرد که این واقعا \"خاص\" است، متفاوت از سری کتابهای دیگر، و بله، من میخواهم سفر را ادامه دهم بنابراین، ما شما را در کتاب دوم در آینده نزدیک ببینید! P.S.\nبه روز رسانی (اکتبر، 10th، 2016) من قبلا فیلم سازگاری را تماشا کردم و آن را خیلی دوست داشتم. من فکر می کنم فیلم دارای ریتم بهتر است و اوج لذت بخش تر به معنای عمل است. همچنین، علاوه بر برخی تغییرات در تعاملات شخصیت، فیلم برای کار به عنوان یک داستان مستقل طراحی شده است، احتمالا در احتمال این که بتواند قادر به ادغام دو کتاب دیگر در سری باشد، طراحی شده است.

مشاهده لینک اصلی
این شگفت انگیز بود و من از آن بسیار لذت بردم. من واقعا این کتاب را گرفتم چون فیلم را دوست داشتم. و من این فیلم را تماشا کردم، بله، من عاشق چیزهای خارق العاده و جادویی هستم ..... اما اکثرا، من آن را تماشا کردم، چون من عاشق Eva Green | God، من عاشق او هستم. ... و من به معنای واقعی کلمه هر فیلم را تماشا خواهم کرد. از آنجا که، همانطور که گفتم. آیا او شدید؟ Anystalker، پس از تماشای فیلم - که من حتی نمی دانم چرا من عاشق خیلی، من فقط - \"من واقعا می خواستم به خواندن کتاب. یاهو می داند که چگونه می رود. هرچند که صادقانه بگویم، انتظار نداشتم آن را همانند فیلم ببینم. بنابراین وقتی که من انجام دادم، رنگ من تعجب کرد. این همیشه با فیلم ها و کتاب های گنگ است، نه؟ اکثر مردم همیشه کتاب را دوست دارند؛ و من معمولا هم همینطور - زمانی که کتاب را قبل از دیدن فیلم خواندید. اما، به هر دلیلی، برای من معمولا یک ماده ساده است که برای اولین بار مصرف کردم. اگر کتاب اول را بخوانم، معمولا همیشه کتاب را دوست دارم. توقف کامل. »با این حال، شفافیت کامل، باید اعتراف کنم: بیشتر وقتها، اگر اولین فیلم را دیدم، هیچ تمایلی به برداشتن این کتاب ندارم، و هرگز موفق نخواهم شد کتاب را بخوانم. در آن مواردی که من واقعا فیلم post-movie را گرفتم، معمولا فیلم را بیشتر دوست داشتم. نمونه هایی از این ها عبارتند از Notebook and Walk to Rememberâ € | بنابراین، ظاهرا اگر این یک کتاب Nicholas Sparks باشد، فیلم را بهتر می خواهم. لعنتی فقط متوجه شدم که حالا. Le sigh. با این حال، در مورد این فیلم، من فقط می دانستم که این کتاب جزئیات بیشتری را به فیلم نمی دهد (همانطور که همیشه است، من می دانم) و من واقعا می خواستم بدانم که آن جزئیات چه بود. دوباره، شفافیت کامل، من واقعا فکر می کنم دیدن فیلم اولین بار این کتاب را برای من بهتر ساخته است. همانطور که گفتم، اوا گرین را دوست دارم و من واقعا از تمام شخصیت های دیگر و بازیگران این فیلم نیز بسیار لذت بردم. بنابراین، البته، من آنها را به عنوان من خواندن تجسم بود. من واقعا لذت بردم. این کتاب از جهات مختلف بسیار متفاوت از فیلم بود. شخصیت های ام و الیو ویژگی خاص خود را برای فیلم دارند، ظاهرا. در کتاب، اما کوره قدم زدن است و زیتون حباب است. به عنوان مثال، این کتاب قطعا یکی از صحنه های مورد علاقه من از فیلم را از دست داد: برخی از تفاوت های عمده دیگر نیز وجود دارد، یکی از واضح ترین ظاهر Miss خودشناسی بدیهی است، او در فیلم به طور متفاوت در فیلم نشان داده شده بود، نه در کتاب: اما من نگرانم. راست یا نادرست، من در طول مأموریت خواندن خود تصویر اوا را نشان دادم. در حال حاضر حتی ممکن است به نظر می رسد مانند آن تبدیل شدن به یکی، من اینجا نیست برای انجام مقاالت / کنتراست مقاله بر روی کتاب در مقابل فیلم، بنابراین من از آن حرکت می کند. من واقعا واقعا از سبک نوشتن Ransom Riggs لذت بردم. همچنین، حتی اگر این کتاب به عنوان یک کتابchildrens صورتحساب شده باشد، @ وجود دارد که از آن رنج می برد که آن را از بسیاری از کتاب های آن نوع جدا می کند. نوعی مانند Grimms قرمز سواری هود vs. Disneys هود قرمز سواری. خشونتآمیز، خونریزی و فیزیکی بیشتر در اطراف. من نیز واقعا از تصاویری که در طول کتاب به طور استراتژیک قرار داشتند لذت بردم. چه درماني قادر به خواندن درباره شخصيت ها و سپس تصاوير اسرارآميز آنها چند روز بعد چندين بار پاپ آپ مي شود. جالبترین بخش این است که در پشت این کتاب، ریفز توضیح می دهد که چگونه همه عکس ها معتبر هستند، عکس های پرنعمت (که در موارد خاص به تنهایی مورد استفاده قرار می گرفتند تا ویژگی خاصی را نشان می دادند) که بخشی از مجموعه های پرنعمت بزرگ بودند. بگذارید یوند خوب باشد همچنین، او درباره چگونگی تأثیرات این داستان بر داستان و چگونگی تأثیر او در فیلم بر نوشتنش صحبت می کند. خیلی مودر فیلم، نه؟ بنابراین، فوق العاده هیجان زده در مورد خواندن بعدی من - قبل از من مقابله با توخالی شهر - زیرا من فقط نمی توانم صبر کنید:

مشاهده لینک اصلی
هر چند اغلب یک کتاب به همراه آن جادو خالص است، وMiss Peregrines Home برای کودکان عجیب و غریب @ یکی از چنین کتاب است. جکب یکی از راوی شانزده ساله است و او هوشمند، خنده دار، واقع گرایانه و درخشان است. داستان جادویی، بخشی از ماجراجویی، مجموعه ای از عکس های غول پیکر، این داستان است که قهرمانان و نوجوانان و بزرگسالان را جذب می کند. او بسیار نزدیک به پدربزرگ مخفی او است، که او را به داستان های فوق العاده ای از جوانانش و خانه های کودکانی که در آن رشد کرده است، به او می گوید. این داستان ها اغلب همراه با عکس های قدیمی عجیب و غریب بودند و همین عکس ها در کتاب گنجانده شده است، و یک رکورد بصری غنی را فراهم می کند که خواننده را در سفر جادویی حمل می کند. یعقوب به دلیل پدر و مادرش و داستانهایی که او گفت، به زندگی جادویی باور داشت. اما همانطور که یعقوب رشد می کند، او همچنان معتقد به سحر و جادو است، زیرا پدربزرگش شروع به سن و نشانه های قدیم می کند. پس از قتل تکان دهنده پدربزرگش، زندگی یعقوب تبدیل به وارونه شده است. او چیز غیر قابل باوری را می بیند، چیزی که به داستان های پدربزرگش اعتبار می دهد، والدینش و پلیس سؤال ثبات ذهنی او را مطرح می کنند. در تلاش برای کمک به یعقوب آشتی آنچه واقعی از فوق العاده است، پدرش او را به جزیره Cairnholm در ساحل ولز می گیرد. هنگامی که در جزیره زندگی می کنید، یعقوب احساس می کند که در یک جا ظاهرا از زمان و جدا از جهان است. این جزیره به نظر می رسد اسرار خود را مخفی کرده، مه آن را پرده ای بین حال و گذشته قرار داده است. اما امیدوار است که واقعیت دوران کودکی پدربزرگانش جیکوب را بهبود بخشد، پدرش اجازه می دهد که یعقوب برای کشف این جزیره و خانه قدیمی. اما آنچه یعقوب می یابد، او را مجبور می کند دوباره به جادو و فوق العاده باور کند. به زودی رویدادها به نوبه خود تاریک تر، به عنوان یعقوب می آموزد که توسط موجودات بد برای دلایل تکان دهنده شکار می شود. همانطور که یعقوب می گوید در داستان، @ گاهی اوقات شما فقط باید از طریق درب بروید، و این موضوع را برای این کتاب عالی می کند. یعقوب باید جهش مکرر ایمان را به منظور رمزگشایی پدربزرگ خود را کلمات نهایی رمز نگاری. او باید قدرت درونی را برای انکار نظرات والدین، پلیس و روانپزشک خود پیدا کند و از قلب و غرایزش پیروی کند. این شانس ها این است که از طریق یک درب بروید، هرگز نمی دانید که در طرف دیگر چه چیزی است. اما هر درب که می رود، او را به اسرار پدربزرگ نزدیک می کند و این اسرار زنده می شود (گاهی به معنای واقعی کلمه)، همانطور که یعقوب تلاش خود را ادامه می دهد. جذاب، جادویی، شبح وحشتناک و فوق العاده،Miss Peregrines Home برای کودکان عجیب و غریب @ یکی از اصلی ترین و فریبنده ترین کتاب هایی است که من در مدت بسیار طولانی خوانده ام. این را بخوان!!

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب بچه های خاص خانم پریگرین


 کتاب دختر ستاره ای
 کتاب جزیره گنج
 کتاب پادشاهی کهن (سه جلدی)
 کتاب غرش ماده شیر (جلد ۱)
 کتاب لانه گریورها (دونده هزارتو)
 کتاب سه گانه همسان