کتاب جزیره گنج

اثر رابرت لوییس استیونسون از انتشارات مرکز - مترجم: شهلا طهماسبی-برترین رمان های ادبیات نوجوان

<من> جزیره گنج هرگز نبوده است. از لحظه ای که جوان جیم هاوکینز ابتدا با خلبان نابینا در بنادر قایقرانی بن دریایی روبرو می شود تا جنگ ناهنجار برای گنج بر روی جزیره گرمسیری این فیلم صحنه ها و شخصیت هایی را ایجاد می کند که تصورات نسل خوانندگان را برانگیخته است. نوشته شده توسط یک طراح برجسته پروس، استاد هر دو عمل و جو، داستان متمرکز بر درگیری بین خوب و شر است - اما در این مورد به خصوص درگیر شکل شر. این دروغ از آن مبهم ترین مظنون Long John Silver است که سرعت این داستان خیانت، حرص و طمع و جسارت را تنظیم می کند. طراحی شده برای همیشه یک رویا از افسانه های عاشقانه و افق های دور وجود دارد، جزیره گنج < / i>، به گفته GK Chesterton، تحقق یک ایده آل است، که در نقشه تحریک آمیز و گرامیداشت او قول داده شده است؛ دید نه تنها از اسکلت سفید، بلکه همچنین درختان نخل سبز و دریای سیاه یا قهوه ای. GS Fraser این یک کتاب کاملا منسجم است و ادامه می دهد: همیشه مکان هایی برای داستان هایی مانند جزیره گنجینه وجود دارد که می تواند پسران و مردان پیر را خوشحال نگه دارد.


خرید کتاب جزیره گنج
جستجوی کتاب جزیره گنج در گودریدز

معرفی کتاب جزیره گنج از نگاه کاربران
به عنوان ایندیانا جونز یک بار، و نه به شدت اشاره کرد، زمانی که آن را به گنج @ X می آید هرگز، همیشه نقطه @ نقطه. خوب، اگر شما یک دزد دریایی هستید، این بدان معنی است که شما به عنوان یک دزد دریایی، احتمال آماری بسیار بالایی برای پیدا کردن گنجینه ای از هر یک از باستان شناسان وجود دارد. من این را کمی تاسف می بینم و اگر کسی این شواهد سخت و سریع را به من نشان داد من جعبه دزدان دریایی را انتخاب می کردم و نه جعبه باستان شناس در ورق کاری من در مدرسه. در عوض من باید با خواندن جزیره گنج و خواندن در مورد جزیره گنجینه ای که منحصر به فرد در آن قرار داشتم (زمرد در حال رشد بر روی درختان) کار کنم. من می دانم که این یک بی عدالتی است، اما فانتزی من آن را خاموش می کند؛ لابشان پر از نارنجی، شمع ها در پای آبشارهای آبی پرتقال و الماس های اندازه ی کوچک به قطر دیوارهای غارهای زیرزمینی). جزیره گنج استیونسون بسیار کمتر از فانتزی دیزنی است و جیم هاوکینز، راوی و سگ دریای شور در ساخت، مجبور است تا عقل خود را در برابر ترس از تمام دزدان دریایی، لانگ جان سیلور در یک مسابقه برای بازیابی غنیمت. پس از پیدا کردن یک نقشه نفت و پوست در سینه مرده مرد (رابرت زیبا، بسیار خوب) جیم برای پیدا کردن برخی از بزرگسالان قابل اعتماد (و یا راحت). جیم باید در اختیار برخی از قدرت های جدی متقاعد کننده باشد زیرا در عرض چند دقیقه صاحب خوب و همکارانش یک کشتی را شل می کنند (هیچ شگفتی در زمانی که یک اسکنر می تواند 6000 پوند شما را تنظیم کند و احتمال رهایی شما از سفر بسیار ضعیف بود) تسمه های بتنی خود را تسریع کرده و آماده می شوند تا در دریاهای آزاد قرار گیرند. به نظر می رسد کشتی های کوک بیشتر از هرچیزی به نظر می رسد و قابل درک نیستند (من نمی دانم که آیا JF Lawton، نویسنده ی Under Siege طرفدار گنجینه ی جزیره بود، پس از همه او تا کیسی Rybeck خدمت کرده بود، زمان) Caribbean capers هنگامی که Long John Silver در تلاش برای دست یافتن به گنجینه ی کاپیتان Flints، یک گلدان ذوب از بین رفته، خدمت می کند. جیم هاوکینز ثابت می کند که سخت تر از یک شاه ماهی است که در طول یک بشکه برای یک سال بوده است و قبل از بالا بردن بادبان اصلی، جیبینگ-او را به سمت بریتانیا برده است. دزدان دریایی دیگر به عنوان یک مجازات محاصره شده اند و اسکلت آنها 250 سال از زمانی که در زمان ساخت یک جزیره تعطیلات بزرگسالان صندل ساخته شده است، کشف شد. من شخصا فکر می کنم که Id نسبت به صندل ها فرق می کند.

مشاهده لینک اصلی
ARRrrr، خواننده من! در حال حاضر در سفر دریایی در دریای ماجراجویی با دزدان دریایی پوشیده از پوسته، ملوانان صادق جک ترابزر، ارواح ناهنجار و گنجینه گسترده ای در برخی از جزیره دور افتاده اند. آره، اون جزیره گنج! وزن لنگر، من لادی! باد همیشه عادلانه برای دریافت این داستان شگفت انگیز در راه است! HAHAAAAARRRGGGHHHAAAaaaaâ € |.omg، این خسته کننده است.

مشاهده لینک اصلی
کتاب نقاشی 4 از 5 ستاره به جزیره گنج، یک رمان جدید از نوع مرتب شده است، که در سال 1882 توسط رابرت لوئیس استیونسون نوشته شده است. من این کتاب را به عنوان یک بزرگسال جوان خواندم وقتی که آن را به عنوان یک کریسمس از عمه و عمه دریافت کردم. در ابتدا، اگرچه می دانستم که یک کلاسیک بود، من خیلی نگران نبودم که به آن پرش کنم. من یک طرفدار بزرگ دزدان دریایی و قایق نبودم. من یک بچه عادی نبودم، چه چیزی می توانم به شما بگویم؟ اما ... این یک هدیه بود و من فکر کردم که من باید فرصتی بگذارم. و هنگامی که من انجام دادم، آن را دوست داشتم. من اخیرا پیتر پان را خواندم و ارتباطی با نوعی بین آنها داشتم. از ماجراهای به اوراق قرضه، به آزمون خوب در برابر شر، کتاب تا به حال بسیاری از لحظات فوق العاده است. و از آن به بعد، بسیاری از تکرارهای مختلف، از فیلم ها به کتاب های دیگر با داستان های دزدان دریایی، به طور کامل تا یک بار پس از تفسیر تایپ، مورد استفاده قرار گرفتند. داستان واقعا برجسته ای که به جوانان کمک می کند، چگونگی برخورد با یک دنیای پر از ترس، امیدها و سوالات را مشخص می کند. و فکر کنید که یک دزد دریایی و آشپز است که به شما کمک می کند تا برخی از آنها را بیابید. اما بیشتر آن. داشتن پیوند و کار تیمی. و شکار گنج و چالش ها و رمز و راز همه چیز در دستیابی به آن اهداف در راه است که شما لزوما انتظار نیست. درباره من برای کسانی که برای من جدید و یا بررسی های من ... chees scoop: من بخوانید A LOT. من نوشتم. و حالا من چند تا وبلاگ دارم ابتدا مرور کتاب به Goodreads می رود، و سپس آن را در وبلاگ من در وردپرس در https://thisismytruthnow.com ارسال می کنم، جایی که شما همچنین می توانید تلویزیون \u0026 amp؛ بررسی های فیلم، چالش روزانه 365 روزه و درخشان و تعداد زیادی از وبلاگ نویسی در مورد مکان های مورد بازدید در سراسر جهان. و شما می توانید تمام پروفایل های رسانه های اجتماعی من برای پیدا کردن جزئیات در مورد کسانی که / چه / زمانی / جایی و تصاویر من. نظر بدهید و به من اطلاع دهید که شما فکر می کنید. رای در نظر سنجی و رتبه بندی. متشکرم برای متوقف کردن

مشاهده لینک اصلی
صادقانه ... من فقط این را خوانده ام، بنابراین می توانم سیاره گنجینه Disneys را حتی بیشتر درک کنم. من مطمئن هستم که من این کتاب را خیلی دوست داشتم بدون آن نقطه مرجع، اما لذت بردن از دیدن اتصالات بود! من عمدتا این شخصیت ها را نشان می دادم:

مشاهده لینک اصلی
این کتاب ها می گوید: \"محبوب ترین داستان دزدان دریایی که هرگز در زبان انگلیسی نوشته شده است @ و در مورد آن شوخی نیست. تقریبا هر داستان دزدان دریایی که از آن زمان نوشته شده بود تحت تاثیر این کلاسیک قرار گرفت. من فکر نمی کنم که واقعا باید طرح را ذکر کنم، همانطور که به طور گسترده ای شناخته شده است، اما من فقط در مورد آن انجام خواهم داد. یک پسر جوان به نام جیم هاوکینز دست خود را بر روی یک نقشه نشان می دهد که محل یک گنجینه دزدان دریایی را به خاک سپرده است. یک گروه از مردم آماده هستند تا یک شکار گنج را انجام دهند، اما دزدان دریایی که قصد دارند این گنج را نیز از بین ببرند، برنامه هایشان را تخریب می کنند. این یک ماجراجویی کلاسیک است که همچنین به برخی از شخصیت های بسیار خوبی نوشته شده است. اول و مهمتر از این، Long John Silver است. او یکی از شخصیت های اخلاقی مبهم تر از این ژانر است. او به اندازه کافی مشهور بود که یک رستوران زنجیره ای به نام او به شمار می رفت. یکی دیگر از شخصیت های برجسته ای که به ذهن می آید، بن گان نیمهقدس است (واقعا او؟) به طور واضح این رمان با نزدیک به 4 ستاره از 5، نزدیک تر است، اما من با توجه به احترام به کلاسیک و نفوذ آن (به عنوان بیشترین مثال جدید: کاپیتان جک اسپارو بدون این رمان وجود ندارد). این بررسی کپی / چسباندن یکی از برگه های من است: https: //www.leafmarks.com/lm/ # / users / ...

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب جزیره گنج


 کتاب گل هایی به یاد آلجرنون
 کتاب آنی شرلی
 کتاب زشت ها
 کتاب دختر ستاره ای
 کتاب رنگ جادو
 کتاب اگر بمانم