کتاب خاطرات صد در صد واقعی یک سرخ پوست پاره وقت

اثر شرمن الکسی از انتشارات افق - مترجم: رضی هیرمندی-برترین رمان های ادبیات نوجوان

جونیور، کاریکاتوریستِ نوجوان در اقامت‌گاه سرخپوستان زندگی می‌کند. او با گرفتاری‌های جورواجور جسمی به‌دنیاآمده.
اطفرافیانش-جز دوست یک‌دل و یک‌رنگ او- مرتّب آزارش می‌دهند. جونیور به قصد آموزش بهتر، اقامت‌گاه را ترک می‌کند و به مدرسه‌ای در شهرک مجاور می‌رود. قوم و قبیله‌اش به او که نخواسته هم‌رنگ جماعت باشد، لقب خائن می‌دهند و دردسری تازه شروع می‌شود.
-پشت کتاب-


خرید کتاب خاطرات صد در صد واقعی یک سرخ پوست پاره وقت
جستجوی کتاب خاطرات صد در صد واقعی یک سرخ پوست پاره وقت در گودریدز

معرفی کتاب خاطرات صد در صد واقعی یک سرخ پوست پاره وقت از نگاه کاربران
برای تبدیل شدن به بزرگ، شما ابتدا باید رویاهای بزرگ داشته باشید!

مشاهده لینک اصلی
چند هفته پیش خبرهای تازه از این که یک گروه از والدین در برخی از مدارس در جایی که در اورگان هستند، سعی دارند این کتاب را ممنوع کنند، شنیدند. احمق ها این یک جشن زیبای زیبایی از زندگی است که هر بزرگسال می تواند به خواندن و هر کودک می تواند مربوط باشد. در شعله دردناکی که نوجوان است، می گوید، در Sherman Alexies، سخنرانی نادرست، صدای مرده است. باید بخواند

مشاهده لینک اصلی
اگر می خواهید یک مخاطب را در مورد یک کتاب کنجکاو کنید، فقط آن را در لیست @ banned @ قرار دهید. هنگامی که متوجه شدم این یکی از بیشترین اعتراض ها به کتاب ها در لیست بود، مجبور شدم بپذیرم که من کنجکاو بودم. من آن را انتخاب کردم تا ببینید که چرا آن را ممنوع کرده بود و برای شخصیت های جذاب و داستان در حال حرکت متوقف شد. Arnold â € ~Juniorâ € ™ روح یک نوجوان بومی آمریکایی زندگی می کنند در رزرو. او در مدرسه رزرو محلی مشغول به تحصیل است تا زمانی که یک معلم به چالش کشیده شود تا بتواند به یک مدرسه تحصیلی بیشتری دست یابد که ممکن است فرصتی برای چیزی بیشتر فراهم کند. آرنولد تصمیم به پیروی از آن رویای و به پایان می رسد تا بی نظیر تنها دوست خود را در رزرو و تبدیل شدن به یک هدف از ننگ است. او همچنین تلاش می کند تا مکان خود را در مدرسه جدید خود پیدا کند. سفر آرنولدز در سال تحصیلی به حرکت، واقعی و معتبر، قانع کننده و صادق است. داستان از دیدگاه اول شخص یک پسر نوجوان، داستان حاوی ارجاعات به همه چیزهایی است که یک پسر نوجوان روزانه فکر می کند. پانچ ها خرد شده و چیزهای شسته شده با شکر پوشیده شده و کتاب برای آن قوی تر است. @ خاطره ای کاملا بی طرف از زمان غیبت هند @ داستان جدیدی است که شما را متعجب خواهد کرد. لحظه هایی در این کتاب وجود داشت که با صدای بلند خندیدم و دیگران را گشتم که در گلویتان قرار داشتم. اغلب این دو در داخل فقط چند صفحه از یکدیگر هستند. تجارب داستان، متوجه می شوم که در حالی که آرنولد سوگند می خورد و موضوع های درشت را مورد بحث قرار می دهد، همه این کارها به این دلیل انجام می شود که خود و خوانندگان واقعی باشد. این مرا مرا گرفت و علاقه مند به من شد. و در یکی از بالاترین تعالیم شما می توانید به یک کتاب پرداخت کنید، به صفحه نهایی رسیدم و برای پایان دادن به آن آمادگی نداشتم. من مطمئن نیستم عاقبت ضروری یا مورد نیاز است، اما این یکی از خوانندگان است که فرصت دیگری برای گذراندن وقت با آرنولد است.

مشاهده لینک اصلی
احساسات من در «خاطره مطلق واقعی» یک غزل هندو (TATDPI) احساسات منفی داشت. این یک داستان خوب با نوشتن خوب بود و توجه من را به خود جلب کرد. شرمن الکسی شوخ طبع است، و کار او اغلب به من خندید. نگرانی های کوچک من در مورد این داستان این بود که تنها شخصیت اصلی شخصیت، توسعه یافته است، که به عنوان یک خاطره حساس است. یکی دیگر از این بود که درام، هرچند قانع کننده، به نظر می رسید، بیش از حد بالا بود، و بعید است، به ویژه شخصیت اصلی، Arnold از بچه wimpy به ستاره ورزشی است. در نهایت، آرنولد یک دانش آموز 9 ساله 14 ساله است و این کتاب در جایی بین YA و سطح متوسط ​​قرار دارد. به این ترتیب زبان و برخی از توالی ها برای این گروه سنی تا حدودی شاداب بودند. این دو نقل قول اخیر رمان را برای من به ارمغان آورد و به نظر می رسید هدف از قرار دادن توپ در دادگاه خواننده را ترک آنها را به تصمیم گیری حقیقت و داستان است. من گفتم، \"من فکر می کردم جهان توسط قبایل شکست خورده است\". â € ~ سیاه و سفید. توسط هند و سفید. اما من می دانم که درست نیست. جهان فقط به دو قبیله تقسیم شده است: افرادی که الاغ و افرادی هستند که نیستند. â € â € â € œâ € œâ € œ کیفیت زندگی انسان به طور مستقیم با تعهد خود را به تعالی، صرف نظر از زمینه انتخابی خود را از تلاش. \"من از این استدلال میپرسم که\" کیدز می خواهد بدبختی و منفی بودن از خیابان ها را بدست آورد، پس چرا از آنها در کتاب ها پنهان می شود، \"اما به عنوان یک مربی، من کاملا نمی تواند ادبیات کودکان را بدون پیشگویی های مثبت و پیام های مثبت تسلیم کند یا توصیه کند. اگر آنها بد را بدست آورند، بگذارید آن را از خیابان ها بگیرند. حتی با عواطف بی نظیر و عجیب و غریب TATDPI یک داستان جامع، خنده دار و سرگرم کننده با شخصیت و پیام مثبت است که نوجوانان را به مسائل حساس نژاد پرستی در راه منحصر به فرد معرفی می کند. من آن را با کمک سالم راهنمایی والدین توصیه می کنم.

مشاهده لینک اصلی
این تبدیل به یک لذت واقعی شد. من یک خواننده بزرگ از داستان YA نیستم، و به همین ترتیب، من کمی برای رسیدن به آن تلاش کردم. اما در نهایت، من این کتاب را دوست دارم، Junior، شخصیت اصلی و همه ماجراهای او. من فکر کردم این یک نگاه واقعا صادقانه به برخی از مسائل واقعی است، و احتمالا بسیار قابل دسترس و قابل مقایسه برای جوانان است. در این راستا، موفقیتی کامل در آن وجود دارد. به طور حیرت انگیز، تعداد زیادی از بارها نیز با صدای بلند خندیدم، که نادر است، آیا اینها نیست؟ منظورم این است، شکم واقعی شکم می کند من به نسخه صوتی گوش دادم و عالی بود. خوانده شده توسط نویسنده، و به خوبی انجام شده است.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب خاطرات صد در صد واقعی یک سرخ پوست پاره وقت


 کتاب اگر بمانم
 کتاب بچه های خاص خانم پریگرین
 کتاب ماجرای عجیب سگی در شب
 کتاب ناطور دشت
 کتاب عطش مبارزه
 کتاب سیزده دلیل برای این که