کتاب غرش ماده شیر (جلد ۱)

اثر تامورا پیرس از انتشارات هرمس - مترجم: پروین جلوه نژاد-برترین رمان های ادبیات نوجوان
خرید کتاب غرش ماده شیر (جلد ۱)
جستجوی کتاب غرش ماده شیر (جلد ۱) در گودریدز

معرفی کتاب غرش ماده شیر (جلد ۱) از نگاه کاربران
من کمی بعد از خواندن مجموعه سری Immortals به یاد می آورم. من کوارتت را دوست داشتم، اما آلنا به اندازه دائین به من نگفت (شاید دشوار باشد که او را جوانتر نیز تصور کنید). من قطعا Tortall را دوست داشتم و به برخی از کاراکترها در یک نور کمی نگاه کردم.

مشاهده لینک اصلی
آلنا

مشاهده لینک اصلی
آواز شیرین شیراز (آواز شیرین، شماره 1-4) توسط تامورا پیرس

مشاهده لینک اصلی
من سعی می کنم بفهمم چرا اینقدر از این لذت بردم. آن نیست که من فقط خواندن آن را به عنوان یک فرد بالغ و در نتیجه خارج مخاطبان هدف - آیدی خواندن یکی از کتاب دایره به عنوان یک کودک، و هیچ یک از کتاب جاودانه، و من کاملا هر دو سری لذت (هر چند من شک بیمار در حال حاضر آنها بازخوانی ). من از زمانی که من یک کودک بودم، دوباره محافظ کوچولوی کوچکی را می خوانم که این تنها مجموعه ای است که من از Pierces داشتم. در حالی که من خواندن کتاب یک و دو شیر ماده از کتابخانه، من هیچوقت سری پایان زیرا من هیچوقت دارند books.I دیگر فکر می کنم تاپیک دو چیز اصلی در بازی. برای من، من آلنا را دوست نداشتم سخت خود را به مقایسه نیست خود را با KEL، و در مقابل ها Alanna (و جاناتان، ذهن) در سراسر به عنوان بسیار زود رنج و خود محور. من چیزیه که می خواهم برای اولین دختری فرض کنید - کسی که مراقبت می در مورد آنچه او از دیگران می پرسد (قلدری Coram برای مثال به آنها را به مبادله) اما هنوز هم آن را ندیده حق نشستن. کل همچنین به نظر می رسد که به پایین کشیدن و سخت کار که در آن آلنا شکایت و whines از طریق بسیاری از سری. دوم، احساس می کنم شخصیت ها خیلی مسطح تر و یک بعدی تر از سوراخ هایی هستند که بعدا کار می کنند. به استثنای جورج، که حداقل دارای یک جرقه است، تمام شخصیت های دیگر ناامید کننده هستند. نگاه کن، خوب بود اما برای یک نویسنده که من در غیر این صورت دوست دارم، آن را با ستایش ضعیف لعنتی.

مشاهده لینک اصلی
رفتن به نگه داشتن این کوتاه و به نقطه بدون لذت است که من می خواهم انجام می دهند زمانی که من نوشتن. من این کتاب ها و دیگران را از تامورا پیرس خوانده شده زمانی که من در درجه چهارم بود. حالا بعد از چند سال به آنها دست نزنید، فکر کردم که یادآوری تلخ و شیرین برای خواندن دوباره از آنها خواهد بود. اولین کتاب از قدرتمندانه شروع شد اما طرح و کاراکترها از طریق این چرخه، فریبنده تر می شوند. پایان دادن به عجله بود و هیچ پیشرفت شخصیتی وجود نداشت که بتواند به صفحات من چسباند. سریال را توصیه کنم؟ بله آیا دوباره آن را دوباره بخوانم؟ روزی پس از ناامیدی میمیرد

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب غرش ماده شیر (جلد ۱)


 کتاب لانه گریورها (دونده هزارتو)
 کتاب پادشاهی کهن (سه جلدی)
 کتاب کتاب دزد
 کتاب این داستان یک جورهایی بامزه ست
 کتاب گسسته
 کتاب دختر ستاره ای