کتاب فارنهایت 451

اثر ری بردبری از انتشارات سبزان - مترجم: علی شیعه علی-برترین رمان های ادبیات نوجوان

رایت برادبری، رمان "Fahrenheit 451"، تحسین شده در سطح بین المللی، استاد کار ادبیات قرن بیست و یکم در آینده ای بی دست و پا گیر است. گای مونتاگ یک آتش نشان است. کار او این است که کتاب هایی را که ممنوع است و همه نزاع ها و ناخشنودی ها هستند، بسوزانند. حتی Montag ناراضی است؛ در ازدواج او اختلاف نظر وجود دارد. آیا کتاب ها در خانه اش پنهان شده اند؟ اسلحه مکانیکی آتش نشانی که مسلح به یک زیردریایی کشنده است که همراه با هلیکوپترها همراه است، آماده است تا کسانی را که مخالف جامعه هستند، برای حفظ و خواندن کتاب ها رد کنند. رمان کلاسیک دودویی از یک آثار پسا سوادآموز، فارنهایت 451 در کنار اورول 1984 و جهان شجاع جدید هکسلی به عنوان یک پیشگویی از بردگی تمدن غرب توسط رسانه ها، مواد مخدر و انطباق است. پروس قدرتمند و شاعرانه برادبری، با نگاهی بی نظیر به پتانسیل تکنولوژی، برای ایجاد یک رمان که دهها سال از اولین انتشار، هنوز هم قدرت خیره شدن و شوک دارد، ترکیب شده است.


خرید کتاب فارنهایت 451
جستجوی کتاب فارنهایت 451 در گودریدز

معرفی کتاب فارنهایت 451 از نگاه کاربران
شاهکار .... من احساس ناامیدی و شور و شوق شدم یک احساس فوری داشتم، یک صدای محکوم که به نظر می رسید صحبت می کند @ توجه، تنبل نیست، توجه داشته باشید، این مهم است. @ به طور کامل از مصاحبه با برادبوری لذت بردم و این که چگونه او با عنوان عنوان کرد. فورا از مصاحبه برادبری خواسته شد: علمی تخیلی هنر از امکان پذیر است مانند در F451، فانتزی هنر غیر ممکن است مانند در تواریخ مارسی است. او ادعا می کند F451 تنها علمی تخیلی است و دیگران فانتزی هستند. روزنامه: به HBO می آید! تاریخ اعلام نشده

مشاهده لینک اصلی
\"آیا تا به حال هر کتابی را که بخواهید بخوانید؟\" (او خندید) \"این قانونی ممنوع است!\" \"آه! بله البته\nاین تنها کتابی است که من از ری بردبوری خواندم. من آن را دوست داشتم به ویژه آینده ضد تئاتری که او ایجاد کرد. این واقعا باور نکردنی این امکان یک جامعه بدون کتاب و به طور کامل کنترل شده است. در بسیاری از نقاط بسیار سنگین شد. این غیر قابل تحمل نبود، اما من در این فصل های چگالی گیر افتاده بودم. باید در کتاب ها چیزی وجود داشته باشد، چیزهایی که نمی توان تصور کرد که یک زن در خانه ای که سوزان می شود بماند. باید وجود داشته باشد. یکی برای هیچ چیز قربانی نمی کند به طور خلاصه، یک کتاب بسیار خوب است. این یک آینده نگران کننده را بیان می کند، اما به نوعی، در نهایت، امیدوار کننده است. من فکر کردم که بیشتر از این نویسنده بزرگ بخوانم. این را دوست داشتم: هنگامی که او می میرد، همه باید چیزی را پشت سر بگذارند، گفت: پدربزرگ من. یک پسر، یک کتاب، یک عکس، یک خانه، یک دیوار بلند یا یک جفت کفش. یا یک باغ کاشته شده. چیزی که دست شما به شیوه ای خاص لمس می شود، به طوری که روح شما به جایی می رود که وقتی می میرید، و وقتی مردم به آن درخت نگاه می کنند یا آن گل که کاشته شده است، آنجا خواهید بود. او گفت: \"مهم نیست که چه کاری انجام دهید، تا زمانی که چیزهایی را تغییر دهید که قبل از دست زدن به آن چطور بوده باشد، آن را به چیزی تبدیل کنید که مانند شماست پس از دست دادن دستان خود از آن. تفاوت بین مردی که فقط چمن و باغبان معتبر را برمی دارد، در نقطه ای قرار دارد. ممکن است که ماشین چمن زنی برابر وجود داشته باشد، باغبان برای همیشه آنجا خواهد بود.

مشاهده لینک اصلی
من تصمیم گرفتم که برخی از کلاسیک های مورد علاقه من تمام وقت را بخوانم. اولین بار در لیست من، رین باربری، فرنژیت 451 فوق العاده بود. چه می توانم در مورد این کتاب می گویم که قبلا گفته نشده است؟ این فقط یک قطعه علمی تخیلی نیست بلکه یک کار علمی ادبی است. من واقعا می توانم بگویم این یک کتاب واقعا مهم است که با موضوع دولت ها در تلاش برای کنترل کامل بر شهروندان خود و شاید مهم تر از تمایل گفتن شهروندان به پذیرش این کنترل است. کتاب زمانی بود که آن را برای اولین بار منتشر شد، امروزه حتی در جامعه ما از سرعت سریع، سرگرمی کمترین رایج ترین و اشباع تقریبا کامل اینترنت در زندگی روزمره ما وجود دارد. ما نمی خواهیم موعظه کنیم به ری) اما این کتاب می شود بالاترین توصیه من. اگر شما آن را بخوانید، می دانید منظور من چیست. اگر شما این کتاب را بخوانید، واقعا این را برای خودتان به انجام می رسانید.

مشاهده لینک اصلی
چیز عجیب و غریب در مورد Fahrenheit 451 این است که بیت هایی که بیشتر در حال حرکت هستند پیدا کردم و بیشتر به وضوح به یاد می آورم، همه نقل قول ها از کتاب های دیگر است. قسمت که در آن Montag در تلاش است تا به یاد بیاورد @ نظر سنجی از لیلی ها از میدان @ بیش از صدای آگهی خمیر دندان یکی از مورد علاقه من است. من هم عاشق صحنه ای هستم که در آن داوبر ساحل را به همسر و دوستانش می خواند و بدون درک اینکه چرا این همه چیز در مورد چگونگی کتاب های شگفت انگیز است، به نظر می رسد کاملا درست است. او انتخاب صحیح هنری را به شیوه ای واضح و منحصر به فرد به انتقاد از همکاران برجسته دیگرش در لحظات بحرانی تبدیل کرد، نه اینکه سعی کند خود را متمرکز کند و من به شدت به او احترام می گذارم. کف زدن، آقای برادبوری!

مشاهده لینک اصلی
همانطور که در بررسی برای جورج اورولز 1984 نوشته ام، من فکر می کنم که فارنهایت 451 یکی از آن کتاب هایی است که هر خواننده خوانندگان جوامع یکپارچه و آینده نگر و دودویی باید بخواند (و همچنین بقیه نیز؛ D). فارنهایت 451 یک داستان است که گاهی اوقات سخت است نه تنها برای جهان بدبینی که برادبوری توصیف می کند، بلکه مخصوصا برای شخصیت هایش، اما این دقیقا همان جایی است که من فکر می کنم این نابغه این اثر از ری بردبوری است. Fahrenheit 451 ساختار داستان پری معمولی را ندارد که رمانهای جوانان بزرگسال دودوپیک معمولا دارای یک رمان بسیار تیره تر، انسان واقعی و حتی دردناک است. من آن را به همه توصیه می کنم به عنوان یک انعکاس و یک روش کمتر متعارف داستان به طور معمول از نسخه معمولی. نسخه اسپانیایی: Al igual que la reseà ± a que escrito para 1984 de George Orwell، Creo que Farenheit 451 es otro de esos clásicos que دبیرکل حزب دموکراتیک و دبیر کل سازمان ملل متحد، دبیر کل سازمان ملل متحد (DTA) Farenheit es un relato que a veces se hace duro، no solo por la sociedad pastosa y pesimista sino sobre todo por sus personajes، برای دیدن ادامه مطلب اینجا را کلیک کنید Rebrand Birdbury، Farenheit 451 no cuenta la típica historia de در سالهای اخیر بسیاری از جوانان و نوجوانان و نوجوانان در این منطقه زندگی می کنند و این در حالی است که بسیاری از کودکان و نوجوانان در معرض ابتلا به بیماری های قلبی و عروقی قرار دارند. شما می توانید با استفاده از این نرم افزار، طرفداران بسیاری از طرفداران خود را به نمایش بگذارید، و این باعث می شود که شما به راحتی و بدون هیچ مشکلی با دیگران آشنا شوید.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب فارنهایت 451


 کتاب هری پاتر
 کتاب مجموعه ناهمتا
 کتاب لانه گریورها (دونده هزارتو)
 کتاب هری پاتر و فرزند نفرین شده
 کتاب آسوده از جنگ
 کتاب آوای وحش