کتاب قلعه متحرک

اثر دایانا واین جونز از انتشارات کتابسرای تندیس - مترجم: شراره صدیق-برترین رمان های ادبیات نوجوان

سوفی بیچارگی بزرگی از سه دختر بزرگ است که به زحمت باید شکست بخورد اگر همیشه از خانه بیرون برود تا سرنوشت او را پیدا کند. اما هنگامی که او ناخودآگاه جادوگری از جادو را جذب می کند، سوفی خودش را در معرض هول زدن قرار می دهد که او را تبدیل به یک بانوی پیر می کند. تنها شانس خود را در شکستن آن در قلعه همیشه در حال حرکت در تپه ها قرار دارد: قلعه جادوگر Howls. سئوفی برای فریب دادن زرنگی، باید با صدای بی حوصله برخورد کند، با جادوگر آتش سوزی مقابله کند، و با جادوگر سرنگ زباله ملاقات کند. در طول راه، او متوجه می شود که بیشتر به Howl و خود - بیشتر از اول دیدار با چشم است.


خرید کتاب قلعه متحرک
جستجوی کتاب قلعه متحرک در گودریدز

معرفی کتاب قلعه متحرک از نگاه کاربران
قلعه حرکت Howls به هر دلیلی، موفق نشد اولین بار که چندین سال پیش خواندن آن را داشتم، مشغول به کار بود، اما بار دوم کار خیلی بهتر شد. من واقعا برای سوفی، شخصیت اصلی احساس کردم، احساس می کنم که خیلی ترسو، به دام افتاده و نا امید کننده است که وقتی که شی (ناعادلانه) با لعنت تبدیل می شود که او را از یک زن جوان تبدیل به یک جنون قدیمی، در واقع او را آزاد تر از یک. او کار خود را در روستای خود ترک می کند و به دلیل فقدان گزینه ای بهتر، خودش را (بدون نیاز به درخواست مجوز) به قلعه عجیب و غریب جادوگر هویل می برد، جایی که سحر و جادو و جادوگر هوا را پر می کنند. بدیهی است که جادوگر جوان به یک خانه دار نیاز دارد. آتش سوزی در قلعه ها شومینه اسرارآمیزی سوفی را به شکستن @ قرارداد @ بین خود و وو، و او امیدوار است که شاید Howl و دیو می تواند کمک به شکستن لعنت بر او نیز. طبیعت و استفاده از سحر و جادو در این داستان بود کاملا خلاق. به عنوان یک انگلیسی سابق انگلیسی، من واقعا لذت بردم که چگونه جان Donnes poem @ Song @ (Go و گرفتن یک ستاره سقوط @) به داستان کار می کرد. قطعه گاهی اوقات گیج کننده بود، و من آرزو چیزهای کمی بهتر توضیح داده شده بود. من همچنین فکر کردم که پایان دادن به پایان نامه ها خیلی شتابزده بود. اما به طور کلی آن را جذاب و سرگرم کننده خواند، و امتیازات جایزه برای درجه فوق العاده بالا از اصالت را دریافت می کند. افزایش رتبه من از 3 ستاره به مشتاق 4. بررسی اصلی: بر روی کاغذ من باید این کتاب را دوست دارم، اما آن را فقط گرفتن نیست من زمانی که سعی کردم آن را حدود 10 سال پیش بخوانم، * و من نیمی از آن را نابود کردم. من دوباره آن را در کتابخانه دیگر برداشتم و من قصد دارم به آن یک شات دیگر بدهم. * بدیهی است وقتی که من 3 ستاره به آن دادم، یا از شهرت کتابهایش به شدت دلسرد شدم. من می دانم که اگر اکنون آن را ارزیابی کنم، اما منتظر انجام این کار هستم تا زمانی که Ive دوباره آن را بخوانم.

مشاهده لینک اصلی
قبل از Hayao Miyazaki ساخته شده @ Hawls Moving Castle @ به یک انیمیشن انیمیشن طولانی مدت در سال 2006 (2004 اگر شما آن را در ژاپن دیدم)، این کتاب نوشته شده توسط دیانا وین جونز در سال 1986 بود. با توجه به مشکلات ذاتی ایجاد یک فیلم متحرک، میازاکی به شدت کاهش یافته و طرح رمان را برای فیلمش تنظیم کرده است. من اتفاق افتاده از هر دو فیلم و رمان لذت بردم اما پس از خواندن کتاب متوجه شدم که این طرح در رمان بسیار متفاوت است - به اندازه کافی که کتاب و فیلم کاملا متفاوت تجربه مشاهده است. هر چند، همه چیز من در مورد فیلم می گویند. به بحث در مورد کتاب: سوفی زندگی می کند @ در سرزمین Ingary، که در آن چیزهایی مانند چکمه های هفت لیگ و پنهان از نامرئی وجود دارد. به عبارت دیگر، تمام داستان های افسانه های سنتی واقعی هستند. خیلی بد نیست، به جز اینکه سوفی هاتر از ارشد ترین سه خواهر است که همه می دانند بدان معنی است که سوفی به شکست او محکوم شده است، هرگز نباید به دنبال او بماند. سوفی از سرنوشت خود رها شده است - زندگی مبهم و کمتر از موفقیت، در فروشگاه کلاه خانوادگی کار می کند. به جز این که یک داستان پری سنتی نیست و رویدادها به زودی مداخله می کنند تا سوفی را در یک دوره بسیار غیر منتظره برای یکی از بزرگترین دختران قرار دهد. همه اینها در مغازه کلاه شروع می شود، پس هنگامی که سوفی با کلاه هایی که او مرتب می کند، اتفاق می افتد اتفاق می افتد. جالب به اندازه کافی برای جلب توجه جادوگر خطرناک از پسماند. هنگامی که او با جادوگر زباله روبرو می شود، سوفی در بدن یک پیرمرد لعنت می شود، او هیچ گزینی برای رفتن ندارد و به دنبال امید به شکستن لعنت است (حتی اگر او بزرگترین دختر است). در طول راه، سوفی بر روی یک قلعه حرکت اسرار آمیز که در تپه های اینگاری قرار گرفته است، می آید. این قلعه متعلق به جادوگر هویل است که توسط دختران جوان جمع آوری شده و از روح آنها مکیدن می شود. یا بعضی از مردم می گویند که قلبشان را می خورد. @ در هر صورت، سوفی هرگز انتظار نداشت که ملاقات کند و تنها با حرکتش ادامه یابد. تا زمانی که او کار کند ماجراجویی پس از آنکه سوفی سعی می کند لعنت کند و با مشکلات خود منحصر به فرد جادویی آشنا شود، از طریق روایت های فانتزی،Howls Moving Castle @ یکی از مورد علاقه من است. جهان جونز ایجاد می کند به طور کامل تحقق پیدا می کند و حتی خسته کننده و یا محدود کردن تخیل خوانندگان نیست. تن از روایت او نیز نقطه ای است. خوانندگان رمانهای جین آستسن یا سریهایSorcery و Cecelia @ متوجه صدای روایت مشابهی خواهند شد. اگرچه این رمان عمدتا بی انتهاست، اما پروس دارای لحن جذاب و ویکتوریا است - وقت خود را برای رسیدن به این عمل آماده می کند، بهتر است که خوانندگان را با شخصیت های درگیر آشنا کند و خوانندگان را به چالش بکشد (و داستان). من همچنین این داستان را تحسین می کنم زیرا آن عاشقانه، هیجان و کاملا جذب می شود. حتی در 329 صفحه، رمان خیلی کوتاه است. خوشبختانه، دیانا وین جونز ازHawls Moving Castle باCastle در Air @ (1990) پیروی می کند و یک کتاب جدید با نام Sophie and Howl (@ Home of Many Ways @) در ماه مه 2008 به نمایش در می آید.

مشاهده لینک اصلی
من خیلی خوشحالم که می گویم من این کتاب را دوست داشتم این دقیقا همان چیزی بود که من اکنون می خواهم بخوانم. سال من تا کنون پر از کتاب های جدی تر با محتوای سنگین بود، اما این تعادل کامل فوق العاده و نادان بود. سوفی و ​​دو خواهر او در یک فروشگاه کلاه با تنها نامزدی خود را برای شرکت از زمان مرگ ناشی از پدر خود کار می کنند. او یکی از بزرگترین سه نفر است، او قبول کرده است که او برای یک زندگی بسیار متدین است. هنگامی که جادوگر بدنام از زباله سئوفی را به بدن یک زن سالمند لعنت می کند، او به طور تصادفی خود را در وسط یک ماجراجویی پیدا می کند که چیزی غیر از او است. من فقط می خواهم بگویم که من معمولا از فانتزی درجه میانه برخوردار نیستم. به طور معمول یک کیفیت عادی برای سبک نوشتن درجه میانی وجود دارد. آن را پر از سناریو های مسخره است که در نهایت احساس مانند آن فقط رقابت است که می تواند عجیب ترین. من می توانید ببینید که چرا دیگران از این لذت بردن، اما به طور کلی من سبک من نیست. به خصوص دخترانی که در یک کشتی از ساختارشان غرق کرده اند. من فقط نمیتوانستم به این کتاب بپردازم تا زندگیام را نجات دهم، بنابراین معمولا از این ژانر دور ماندن، به جز توصیهها. اما این!\nCutest کتاب. Ever.Sophie چنین شخصیت لذت بخش است. من عاشق تماشای معامله او با دیوانگی در این کتاب شدم! Shes هوشمندانه با یک قلب مهربان و یک مدل شگفت انگیز برای کودکان است. من نیز از تمام شخصیت های ثانویه این کتاب لذت بردم، این بازی کاملا از کیک ها بود. Calcifer و Howl با صدای بلند خندیدند و حتی کوچکترین مایکل به من زل زده بود. در این حالت، نوشتن عجیب و غریب واقعا به مزیت storys کمک کرد. این به اندازه کافی عجیب و غریب به من این احساس غم انگیز، احساس طعنه آمیز است. من این را توصیه می کنم برای افراد در تمام سنین! این کاملا با اهدافی که برای رسیدن به آن تعیین شده، مطابقت دارد. من بسیار هیجان زده به تماشای سازگاری فیلم میازاکیس در حال حاضر که Ive رمان را خوانده ام. بادی دخترش سلست را خوانده ام!

مشاهده لینک اصلی
چطور این فیلم خیلی متفاوت از فیلم است ؟! من این را با یک غفلت بردم چون من فیلم Miyazaki را تحسین میکنم، اما این یک داستان کاملا متفاوت است. و من نمی توانم باور کنم من در مورد یکی از فیلم های مورد علاقه من می گویند، اما من دوست دارم این کتاب waaaay بیشتر.

مشاهده لینک اصلی
پس از اتمام کار Castle Moving Castle، بلافاصله گوگل به «دیانا وین جونز» رفت تا چند کتاب دیگر را در این مجموعه ببینم. اولین چیزی که متوجه شدم «مرگ» بود: 26 مارس 2011. واکنش من \"WTF\" بود؟ و ما فقط آشنا هستیم. این کتاب با افتخار آغاز می شود: \"در سرزمین اینگاری، جایی که چیزهایی مانند چکمه های هفت لیگ و پنهان های نامرئی واقعا وجود دارد، این بسیار بدبختی است که بزرگترین سه. این بدبختی بر روی سوفی هاتر 18 ساله است که در حال ارائه کمک به مادرش برای فروش کلاه در کلاه خود است *. او در حال ساختن این کلاه احساس تنهایی و صحبت کردن با آنها مانند تام هانکس در فیلم Castaway با واللیبال خود، ویلسون، صحبت می کند. به زودی یک جادوگر از فروشگاه او بازدید می کند و به زودی بدون هیچ دلیلی ظاهر می شود او را به یک زن بسیار پیر تبدیل می کند. در ابتدا با این حالت بی نظیر (به علت شوک) این وضعیت ناگوار را پذیرفت و به زودی مادرش را ترک می کند تا راهی برای برداشتن نفرین پیدا کند. او در نهایت به طور عمدی باعث جادوگری Howl می شود که او را به عنوان نگهبان خویش برای \"قلعه متحرک\" اش به عنوان مدافع خود به عنوان مدرک کارشناسی ارشد خود به رسمیت شناخته است، زیرا به طور مداوم در کشور رامنی می کند. \"او عجیب بود. سوفی، به عنوان یک دختر، با رفتار خجالت زده بود. او به عنوان یک پیرمرد، آنچه را که او انجام داده بود یا گفت، ذهن نداشت. او متوجه شد که یک امداد بزرگ است. آنها کلیدی برای درخواست تجدید نظر از قلعه حرکت Howls جذابیت هستند. من معمولا از کتاب YA خواسته ام که بخشی از آن یک حافظه نسبتا دور برای من است و من کتاب هایی درباره نوجوانان سکسی که با دولت های دودوپیک مبارزه می کنند، کافی داشته ام. با این حال، توسط سازگاری فیلم متحرک 2004 Studio Ghibli متعجب شدم. کارگردان هیائو میازاکی افسانه ای در میان طرفداران انیمه و یک هنرمند با ظاهری با استعداد است که کارهای او همیشه با تصاویر گرافیکی منحصر به فرد و شگفت انگیزی روبرو می شود. بنابراین اگر او کتابی را که توسط یک نویسنده انگلیس خوانده می شود، چیزی در مورد ارزش انطباق بداند، باید چیزی ویژه ای داشته باشد. Howls Moving Castle غریب و جذاب است به طوری که به من یادآوری Jonathan Strange \u0026 amp؛ آقای نورل. با این حال، Moving Castle Howl به خواننده ی چندان جوانتر است، پروس Lessus-austen-tatious (به سکه یک کلمه) و بسیار کوتاه تر است. این شخصیت های عجیب و غریب، حیرت انگیز و حیرت انگیز با ویژگی های سرگرم کننده ای است که از کاریکاتور بودن جلوگیری می کند. علاوه بر دو شخصیت مرکزی سوفی و ​​هوول، من کاملا شخصیت شخصیت \"کالسیفر\" را دوست دارم که یک دیوانی به معنای واقعی کلمه است که در قلعه به عنوان یک شومینه و اجاق آشپزی عمل می کند. مطمئنا، او در حال حاضر از طبیعت جالب است، اما او همچنین دارای شخصیت شگفت انگیز ذهنی است. قلعه خود یک اختراع شگفت انگیز است، توانایی آن در حرکت حتی ویژگی قابل توجه آن نیست. درب جلو به مکان های مختلف باز می شود، بسته به موقعیت دستگیره رنگی کدگذاری شده. حتی این چیز عجیبی نیست، داخل قلعه در بخش دیگری از کشور واقع شده است در حالی که همزمان درون یک قلعه متحرک قرار دارد. ذهنم راضی هستم. باید قبول کنم که در ابتدا در هنگام خواندن این کتاب از خواندن چیزی بیشتر خواسته شد، «بزرگسال»، «تاریک»، «پرخوری» و «خونریزی»؛ چیزی برای برآوردن میانگین امواج من. آه، اما دیانا وین جونز من را به تسلیم تسلیم کرد، من نیمه عاشق او بودم با صفحه 70. این کتاب اغلب لبخند را به چهره من آورد و اگر شما به دنبال راهی برای تبدیل آن فتنه انگیز بود، این فقط چیزی است _________________________ * متاسفانه کلمه ی یک فروشگاه کلاه \"هاتری\" نیست، همانطور که من امیدوار بودم، اما \"موزاییک\". ** توپ والیبال تنیس، به لطف پرش، یک کلمه در مورد انیمه سازگاری فیلم انیمیشن کار زیبا از هنر است، پیچیده دست کشیده و مایع متحرک. در این عصر انیمیشن کامپیوتری مانند داستان اسباب بازی و شرک، کارهای هنری زیبا و دقیق Studio Ghibli چیزی است که ارزشمند باشد. به عنوان یک تطابق از کتاب دیانا وین جونز، در حدود 60٪ از متفکران من به منابع اصلی آن است. خانم وین جونز در این مصاحبه در پایان کلیسای متحرک Howls ذکر شده بود و به خوبی از این خبر می داد و به شدت تایید می کرد. او فهمید که فیلم یک رسانه متفاوت است و باید تغییراتی ایجاد شود. بدیهی است که آن انیمیشن بسیار خوب است، اما از کتاب کاملا متفاوت است. یک ظاهر طراحی steampunk به قلعه نامیده شده است که در کتاب وجود ندارد و شخصیت های اصلی رفتار متفاوت از همتایان کتاب خود، به ویژه آنتاگونیست â € œThe جادوگر از Wasteâ €. همچنین، Miyazakis هوول بسیار کمتر از گل سرخ نسبت به خانم وین جونز، و تمایل به برهنه دارد. انیمیشن بسیار عاشقانه و احساساتی است، اما در بعضی موارد آن را تیره تر می کند و کمتر خنده دار است. من فکر نمی کنم تغییرات در کتاب بهبود یابد، اما آنها نیازی به آن ندارند. من فکر می کنم که ابتدا باید کتاب را بخوانید تا تمام تفاوت های ظریف را درک کنید. در هر صورت، هر دو کتاب و انیمه فوق العاده در راه خود هستند و من خوشحالم که خود را به یک کپی از هر. _________________________ نقل قول های بیشتر: â € œTidying کردن آنچه در اینجا برای! â € او فریاد زدن در هاول. â € œThen شما باید از فکر ...

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب قلعه متحرک


 کتاب مزایای منزوی بودن
 کتاب سالار مگس ها
 کتاب گل هایی به یاد آلجرنون
 کتاب رنگ جادو
 کتاب اگر بمانم
 کتاب هابیت یا آن جا و بازگشت دوباره