کتاب مزایای منزوی بودن

اثر استیون چباسکی از انتشارات میلکان - مترجم: کاوان بشیری-برترین رمان های ادبیات نوجوان

رمان «مزایای منزوی بودن» نوشته استیون چباسکی که یکی از پرفروش‌ترین آثار در فهرست نشریه نیویورک تایمز
می باشد در ایران توسط در ایران توسط کاوان بشیری ترجمه شده است
مزایای منزوی‌بودن» یکی از زیباترین رمان‌های عاشقانه‌ دهه‌ی اخیر است که زندگی جوانان را بررسی می کند.
اثری که منتقدان آن را جوانانه‌‌ای جذاب و در عین حال خاص معرفی‌کرده‌اند که در زیر لایه‌ عاشقانه آن مخاطب با داستان تلخی در مواجه می‌شود که او را شوکه می‌کند.

«مزایای منزوی‌بودن» نگاهی ا‌ست هوشمندانه و احساسی، به برهه‌ای از زندگی که بسیاری درباره آن خاطرات خاص خود را دارند. دیدن این دوران از خلال چشمان یک شخص دیگر به ما یادآور می شود که برخی تجربیات شخصی می توانند تا چه حد فراگیر و جهان‌شمول باشند.

«مزایای منزوی‌بودن» به عمیق‌ترین و در عین حال ساده‌ترین نیازهای انسان می‌پردازد.


خرید کتاب مزایای منزوی بودن
جستجوی کتاب مزایای منزوی بودن در گودریدز

معرفی کتاب مزایای منزوی بودن از نگاه کاربران
اگر چه ما قدرت انتخاب که در آن آمده است را نداشته باشند، هنوز هم ما می توانید انتخاب کنید adónde vamos.Este یکی از اولین کتاب او را دوست دارد بیش از حد بود و می کند muchÃsimo آن را بخوانید و به عشق او، امروز در 2،016 من خواندن بوده است و من بازگشت مجذوب کردن من را حفظ زیادی کاریا ± و یا این کتاب و این شخصیت، من آمده ام برای لذت بردن از muchÃsimo، و من بازگشت به احساس خیلی چیزها، و اگر چه این کتاب است که بهترین در جهان است قطعا یک کتاب بسیار ویژه برای من است. اگرچه این مناسبت من باید بگویم که چارلی به من یک تفکر کمی desesperó و همیشه فقط در سام سام و تنها سام، استراحت، من فقط خواندن encanta.Primera. 2011-2012 @ فقط او را از شروع عشق را به پایان برساند @ چیزی است که من به یاد داشته باشید ، من آن را خیلی دوست داشتم و چند بار دیگر آن را خواندم، اما حالا مطمئن نیستم که قبلا آن را دوست داشته باشم. من ترجیح می دهم آن را امتحان نکنم و به یاد داشته باشم که این یکی از اولین کتاب هایی بود که من عاشق آن هستم و برای چارلی، سام و پاتریک خیلی مهربان هستم.

مشاهده لینک اصلی
من این کتاب را به مدت طولانی خواندید و زیاد به یاد ندارم، مگر این که زندگی من را نجات دهد.

مشاهده لینک اصلی
Reread 15/12/15: آیا واقعا واقعا این 2 سال گذشته بعد از آنکه آخرین بار آن را خوانده ام، واقعا این را خواندید؟ مرد. این کتاب به معنی بسیار برای من است. من خیلی دوستش دارم * خودم را بغل میکنم * ریشه 12/1/13: برای اولین بار از 14 سالگی این اولین بار است که من آن را تحسین میکنم. من تم ها و شخصیت های خیلی بیشتر را درک می کنم. با این حال، می توان گفت که من می توانم کاملا درک کنم که چرا بعضی از مردم از این کتاب بیشتر شبیه من هستند. اما ا به هر شخصی.

مشاهده لینک اصلی
اگر صدای دبیرستان شما در قالب رمان ظاهر شود، شانس خوبی است که شارلی شبیه آن باشد. Heâ € ™ s naí¯ve و پیش از تولد و کودکانه و عجیب و غریب و روشن و نامرئی و دیده می شود و من می توانست سعی کنید poties کیک و نه من فکر کردم من سنگسار بود مگر اینکه کسی به من گفته بود و من می خواستم milkshake و من می توانم ™ T رقص، اما من می توانم قدرت را انجام دهد و من می توانست شاهد تجاوز و بدانند که چه چیزی اتفاق افتاده است چرا که من در مدرسه راهنمایی یک بچه بود. من می توانستم به معلمم در مورد یک رویداد غم انگیز که در خانه اتفاق افتاده بود اطمینان داشته باشم و از آبجو اجتناب کردم چون دومین بار از شیطان بود و من می توانستم نامه ای به یک قلم ناشناس بنویسم و ​​کارهای خود را برای به دست آوردن کمک هزینه کردم و شعر نوشتم در کالج دبیرستان و من با یک دختر رفتم که چیزی را که می توان به عنوان عزت نفس پایین توصیف کرد و من برای مدت زمان بسیار با او مهربان بودم، و من دوست ندارم زنان غیر متعارف را دوست داشته باشم. من عاشق موسیقی و کتابها هستم و من خودم را بر اساس یک منظر منظم بررسی و تفکر می کنم و فکر می کنم و فکر می کنم و احتمالا می توان آن را یک متفکر عمیق در جهان دانست که به نظر نمی رسد که برنامه ریزی یا حدس زده یا فکر می کند خیلی عمیق و من می توانم اسرار و مادرم به من می گوید که او داستان های من را دوست دارد و من روی کامپیوتر ماشین تایپ می نویسم و ​​من از خداحافظی متنفر هستم و من یک معلم داشتم که فکر می کردم من خاص هستم، گرچه کلاس سوم بود و گاهی اوقات خیلی احساس می کردم که بدنم باید از نظر فیزیکی بسته شود خود را در غیر این صورت Iâ € ™ D شروع به سرخ کردن سلول های مغز. من فکر می کنم بیش از حد سریع است.اما من مقدار زیادی از علف های هرز و سیگار را نوشیدم و یا غذاهای قهوه ای بخورم و یا سفر به LSD و (spoiler) را مشاهده نکنم [من با جنسیت مواجه نشدم و با روانپزشک وقت نداشتم یا صرف دو ماه در یک بیمارستان به دلیل اینکه من دچار اختلال ذهنی شدم (پنهان کردن اسپویلر)] اما من عاشق کارهای مضطرب با تمام وجودم بودم و احساس نمیکنم که منجر به بروز اختلالات ذهنی احساس می کنید اینقدر زیاد است و کاملا در جهان چارلی جا می شود و احساس خوشبختی برای چارلی دارد زیرا او دوستانی مانند پاتریک و سام و مری الیزابت دارد و می تواند نامه های خود را به دوست ناشناس خود برای کمک به او از طریق اولین سال دبیرستان و او قادر به رفتن به احزاب که در آن او دختران را ببوسد و زمان را در بزرگ پسر و زمان (Spoiler مشاهده) [او قادر به ایستادن در پشت کامیون وانت با ایستادن در موسیقی موسیقی او را به عنوان او رفت از طریق تونل با شهر و تمام چراغ های آن بر روی ot طرف او (پنهان کردن اسپویلر)]. در روبرتز خوانده می شود

مشاهده لینک اصلی
معنی این بود که این کتاب را برای بیش از یکسال بخوانم و بیش از 2 سال فیلم را تماشا کنم. من شخصیت های چارلی، سام و پاتریک را دوست داشتم. این یک کتاب ارزشمند است. با تشکر از همه که آن را به من توصیه می شود.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب مزایای منزوی بودن


 کتاب شفق
 کتاب آنی شرلی
 کتاب گسسته
 کتاب هابیت یا آن جا و بازگشت دوباره
 کتاب بخشنده
 کتاب مجموعه ناهمتا