کتاب کتاب دزد

اثر مارکوس زوساک از انتشارات نگاه - مترجم: مرضیه خسروی-برترین رمان های ادبیات نوجوان

این فقط یک داستان شگفت انگیز است که واقعا در میان چیزهای دیگر است: یک دختر، بعضی از کلمات، یک ساز اکونومیست، بعضی از آلمانی های متعصب، یک مشت جنگنده یهودی، و خیلی خائنانه. در دوران جنگ جهانی دوم در آلمان، رمان جدید مارکوس زاوساک داستان داستان لیزل ماینینگن، یک دختر جوان است که در خارج از مونیخ زندگی می کند. وقتی که او چیزی را پیدا می کند که نمی تواند از کتاب مقاومت کند، ليزر خسته کننده ای را برای خودش می کشد. با کمک پدربزرگ بازیگر آکوردئون او یاد می گیرد کتاب های سرقت شده خود را با همسایگانش در طی حملات بمبگذاری و همچنین با مرد یهودی که در زیرزمینش پنهان شده است قبل از اینکه به دوشاو برسد، به اشتراک می گذارد. این یک داستان فراموش نشدنی در مورد توانایی کتاب برای تغذیه روح است.


خرید کتاب کتاب دزد
جستجوی کتاب کتاب دزد در گودریدز

معرفی کتاب کتاب دزد از نگاه کاربران
5 ستاره به مارکوس زیاسک دزد کتاب. لیزل قهرمان است - چیزهای زیادی است. چنین دختر جوان، به طرز هوشمندانه ای که بسیاری از ما حتی بزرگسالان نیز می سازند. یکی از چندین کتاب که واقعا یک اشک یا دو نفر را از من برانگیخت. ابتدا من به این کتاب علاقه مند نشدم. باشگاه کتاب من آن را انتخاب کرده است. من فقط می دانستم که چه کت کتابی (قبل از استفاده از Goodreads) و در اسرع وقت آن را در آلمان در جنگ جهانی دوم رخ داد، من این حفره تند و زننده در معده من بود که من از طریق خواندن در مورد تراژدی از هولوکاست در حالی که هیچ ارتباط مستقیمی با خانواده من نداشت (یهودی نبود و تمام آلمانیهای من از اواخر قرن نوزدهم در ایالات متحده بودند)، من فقط نمیتوانم چیزی بخاطر این بلایای خاص مطالعه و تماشا کنم. من فکر می کنم دلخوری خود را در مورد آنچه مردم در دست .... فکر می کنند فکر می کنم فکر می کنم. شما باید این را بدانید.بنابراین من مجبورم این کتاب را بخوانم و آن را تا روز قبل از جلسه کتابخانه مطرح کنم ... در نهایت من نگرش من را رد می کنم و به شیرجه رفتن ... سپس هرگز متوقف نشدم. من آن را خواندم که شام ​​تمام وقت شب را صرف نادیده گرفتن تلفن زنگ زدن من و اجازه دادن به سگ های فقیر بدون توجه رنج می برند. این شگفت انگیز بود. من یک کپی از این کتاب را در یک کتاب می خواهم. من می خواهم برای همیشه برای Liesel باشم. من می خواهم بیشتر در مورد او و آینده و خانواده اش و همه چیز بیشتر بدانم. آن را بخوانید. لذت بردن از آن. وانمود کن وانمود کنید که تماشا می کنید فقط در آن زندگی می کنید و با آن نفس می کشید.

مشاهده لینک اصلی
بازبینی برای آینده: هنگامی که این کتاب را تمام کردم، یک فریب عاطفی بودم ... مدتی است که من را تحسین نکرده بودم ... لیزل، مکس، پاپا، رودی، و بیشتر. شخصیت ها، داستان ها در یک داستان، راوی، همه برای ایجاد این شاهکار خلق شده اند که من هرگز فراموش نخواهم کرد (حتی فریاد می کشد).

مشاهده لینک اصلی
من اعتراف می کنم که من در مورد این که چرا این یک رمان جوان بزرگسال است و نه یک رمان بالغ که می تواند توسط کسانی که 12 و بالاتر خوانده می شود ناراحت است. شخصیت عنوان یک دختر جوان است، اما بسیاری از رمان هایی که برای بزرگسالانی که دارای شخصیت های اصلی جوان هستند نوشته شده است. و باید بگویم که من می توانستم از آن در 12 سال لذت ببرم، اما شاید برای کسانی که 14 ساله هستند، مناسب تر باشند، هرچند که به خواننده بستگی دارد. اما من می دانم که من از آن لذت بردم بیشتر خواندن آن را به عنوان یک بالغ از من به عنوان یک بالغ جوان است. (این کتاب به مدت طولانی در لیست خواندن من بوده است، از قبل از اینکه من به Goodreads پیوستم، و از نظر گروهی کتاب های Goodreads YA به خاطر این انتخاب به عنوان اولین کتاب خواندن / کتاب آوریل 2008 بسیار سپاسگزارم. به همین دلیل من خودم را تحسین می کردم که در این زمان بخوانم، احتمالا با توجه به تعداد کتاب هایی که می خوام بخوانم و لذت ببرم که فرصت داشته باشم با دیگران بحث کنم. برای خواندن کتاب در مورد هولوکاست، و این کتاب منحصر به فرد ترین در مورد دوره نازی است که من خوانده ام؛ در واقع، این یکی از رمان های غیر معمولی است که هرگز خوانده ام. اگر چه برای اولین بار، من قادر به احساس همدلی و مراقبت از جمعیت غیر یهودی آلمان در دوران هولوکاست نبودم. من واقعا از دیدگاه های نشان داده شده قدردانی می کنم. این کتاب لرستانی و شاعرانه و قدرتمند است و خوشبختانه بارها خنده دار است. و من واقعا به بسیاری از شخصیت های متصل شده ام: لیزل، هانس، مکس، رودی، رزا، و غیره، مرگ نیز در واقع. اما انتخاب نویسنده از راوی است که کیفیت این کتاب را بالا می برد. مرگ روایتگر است، و به نظر من، کامل، هر چند من هرگز از این دستگاه رسم خودم فکر نمی کنم؛ بدون مرگ داستان من شک دارم این کتاب 5 ستاره برای من بود. من دوست داشتم که چگونه تمام شخصیت ها احساس می کردند مردم واقعی و چگونه آنها تغییر کرده اند، و چگونه نظرات من از آنها نیز منتقل شد. نوشتن چنان پر از تصاویر پر جنب و جوش بود که احساس میکردم که من در میان مردم و مکانها، در بیشتر و بیشتر کتابهایی که خواندم، در میان مردم بودم. من کتاب ها و تصاویر را در کتاب دوست داشتم. من متوجه شدم که این کتاب هر دو کتاب غم انگیز و هیجان انگیز است. اگر چه در چندین نقطه خفه شده بودم، احساس نمیکردم این یک کتاب افسرده باشد. این در مورد دوستی و عشق، قدرت کلمات، از دست دادن و رها شدن است، که ما را نجات می دهد، زندگی و مرگ را بهبود می بخشد. و خواندن این کتاب به من در هسته هستی من تبدیل شده است. من واقعا با لیزل به روش های مختلفی شناسایی شدم. بعضی از حوادث زندگی او به من شبیه بود، اگر چه بیشتر جزئیات جزئیات بسیار متفاوت بود، اما توانایی احساسی در این کتاب احساس بسیار واقعی و تاثیرگذار برای من بود. مرگ روایتگر هر دو مرا به من زد و همچنین فاصله ای را از داستان به من داد تا حوادث را تحمل کند. من واقعا خوشحال شدم که کتابخانه به من کاغذ نسخه ای ارائه داد که حاوی برخی سوالات بحث و مصاحبه جالب با نویسنده است.

مشاهده لینک اصلی
LieselGuerra SantaGuerra فرشتگان از کارشناسی ارشد © DIO OrienteGuerra 100 anosI MundialII جنگ جهانی جنگ ... جنگ تغییر نام، اما مبارزه à © همیشه همان: خیر و شر در بدن بدن وحشی و بی انتها، که قدمت آن berço به دوران بسیار قدیم آن مار که سعی کرد زن و شوهر بهشت ​​باشند. و £ از آن زمان، انجام راه £ há برای متوقف کردن! à ‰، زیرا در یکی از múltiplas مدل ها از این موضوع قدیمی، این داستان irá debruçar تا ... مانند nenúfares رشد با پای پیاده ¢ ntanos ، Warriors of Good به شکوفایی در شیطان! à ‰ در شرایط ناامید است که تولید قوی و laços indestrutÃveis، که منجر بار incontáveis در اعمال شجاعت بسیار زیاد و altruÃsmo! درRapariga که کتاب به سرقت برده @، خواهد حضور در vários episódios نشان می دهد! ... و دوستداران ادبیات می تواند در حال حاضر از ensalivar زیرا کتاب SA £ درجه یک شخصیت فوق العاده و اساسی! وقتی همه چیز به نظر می رسد به شکست است، این افسانه تخیل کوکتل آگاهی OE £، این سپر ایجاد شده توسط کار و گراچا کلمات، راحتی و محافظت هروئین ما - LIESEL، دختری که همیشه به سرقت برده یک سرگرمی، vacio و نیاز ... کتاب £ SA فرشتگان سرقت رفته LIESEL!

مشاهده لینک اصلی
3.5 ستاره اولین چیزی که من باید بگویم این است که کاملا ممکن است که اگر من این کتاب را بعدا دوباره خواندم، می توانم رتبه 5 را برای این کتاب (یا حداقل 4 ستاره مشتاق ) نوشتن اینقدر زرق و برق دار و توصیفی است که من واقعا خودم را با زرنگی زوزاک شگفت زده کردم. این یک کتاب است که شما به معنای واقعی کلمه می تواند انتخاب کنید و شروع به خواندن در هر صفحه و پیدا کردن یک نقل قول به یاد ماندنی و یا یک جمله منحصر به فرد از عبارت. فقط فوق العاده خوب نوشته شده است. بهترین روش برای بررسی این است که اجازه دهید نوشتن برای خودش صحبت کند، بنابراین در اینجا چندین بخش از کتاب وجود دارد که نشان از کیفیت بالا پروسس و تنفر شگفت انگیز توسط نویسنده می شود (هر چند من از اینکه برخی از زمینه ها و عاطفی اثر ممکن است از طریق نباشد): راز در دهان او نشسته است. این راحت شد آخرین بار که من دیدم او قرمز بود. آسمان مانند سوپ، جوش و گرما بود. در بعضی از نقاط، آن سوخته شد. خرده های سیاه و فلفل وجود داشت که در اطراف قرمز قرار داشت. او یک صفحه از کتاب را از هم جدا کرد و آن را به نصف پاره کرد. سپس یک فصل به زودی، هیچ چیز جز قطعه ای از کلمات که بین پاها و اطرافش بین آنها پر شده بود وجود نداشت. کلمات. چرا آنها باید وجود داشته باشند؟ بدون این، هیچ کدام از اینها وجود نخواهد داشت. بدون حرف، Führer هیچ چیز بود. هیچ زندانی ضعیف وجود نخواهد داشت، نیازی به تشویق یا ترفندی برای بهبود احساسات ما نیست. کلمات خوب چه بود؟ او آنرا با صدای بلند گفت: به اتاق پرتقال روشن است. @ چه خوب کلمات؟ @ او دیوانه بود که خود را رنگ سیاه و نقاشی و جهان را شکست داد. او دزد کتاب بدون کلمات بود. با این حال، به اعتقاد من، کلمات در راه بودند، و هنگامی که آنها وارد شدند، لیزل آنها را در دست خود مانند ابرها نگه دارید، و او آنها را مانند باران بریده است. من یک گرگ یا گره ندارم. وقتی سرماخورده ام، فقط یک کت و شلوار سیاه کت و شلوار دارم. و من این ویژگیهای چهره مانند چهره شما را به نظر نمی رسانم که از فاصله دور از من فاصله بگیرد. شما می خواهید بدانید که من واقعا نگاه می کنم؟ من به شما کمک میکنم در حالی که من ادامه می دهم یک آینه پیدا کنم پس از ورود او، شما هنوز هم می توانید علامت های گاز گرفتن برف را در دستان خود و خون سرشار از انگشتان خود را ببینید. همه چیز در مورد او ناراحتی بود. سینه بند انگشتی آستین های مخصوص کتانی. او آن را به آسانی تولید نمی کرد، اما زمانی که آمد، او لبخند گرسنگی داشت. خوب، پس چرا 3.5 ستاره به جای چهار یا پنج؟ تنها پاسخ من می توانم بگویم این است که من خودم را به عنوان یک داستان کامل نگاشتم. من شخصیت ها را دوست داشتم، از نوشتن دوست داشتم و مطمئنا اصالت داستان را دوست داشتم. اما در نهایت، من از آن لذت بردن از آن را به همان اندازه که من نیاز به منظور به آن را بالاتر. من آن را دوست داشتم، من فقط آن را دوست ندارم. این به سادگی می تواند منجر به چالش های ذهنی من شود در حالی که من آن را خواندم، به همین دلیل من فرصت بازنگری در مسیر را باز می کنم. قطعا یک کتاب توصیه می شود که بخوانم.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب کتاب دزد


 کتاب هری پاتر و فرزند نفرین شده
 کتاب مزایای منزوی بودن
 کتاب آخرین تک شاخ
 کتاب این داستان یک جورهایی بامزه ست
 کتاب ناطور دشت
 کتاب ارباب حلقه ها